Město Bohumín

12.6.
2024

Nabídka práce - školní psycholog

Ředitelka ZŠ a MŠ Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na místo – školní psycholog.

  • pracovní úvazek:  0,5
  • předpokládaný nástup:  1.9.2024
  • platové zařazení:  v souladu s nařízením vlády, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, včetně postupného přiznání osobního příplatku

Požadavky

  • vzdělání: odborná a pedagogická způsobilost psychologa dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění (ukončené magisterské vzdělání)
  • profesionalita, důslednost, týmová spolupráce, spolehlivost, samostatnost a ochota na sobě pracovat

Nabízíme

  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • uplatnění i pro absolventy VŠ

Náplň práce

  • individuální práce - žáci, rodiče, pedagogové. Práce s třídními kolektivy.

Požadované doklady

  • profesní životopis, v němž zájemce uvede údaje o dosaženém vzdělání, o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
  • požadované doklady zašlete na e-mailovou adresu školy

Informace

  • bližší informace podá Mgr. Barbora Bolcarovičová, ředitelka školy
  • e-mail skola@zsbenesovka.cz
  • telefon 596 013 104, 731 130 720

Počet zhlédnutí: 133

Radnice

    Městský úřad